Найкращі сорти картоплі

Вибір сортів картоплі – непроста задача, адже необхідно водночас обрати якісний продукт та надійного партнера. «Своя грядка» бере на себе всі організаційні турботи.

Ми пропонуємо свої послуги фермерам та дачникам. Кращі європейські сорти – це можливість досягти максимальної врожайності, значно підвищити свою конкурентоспроможність, шанс значно спростити господарські клопоти шляхом досягнення кращого результату при менших зусиллях та витратах.

Наша картопля має цілу низку переваг:

 - Висока та стабільна врожайність;

 - Високі смакові якості;

 - Гарний зовнішній вигляд;

 - Можливість тривалого зберігання;

 - Стійкість до паразитів, шкідників, вірусів та посухи.

Ранні сорти картоплі від «Своя грядка»

Різноманітні сорти картоплі, купити які можна у нас, відрізняються періодом дозрівання, призначенням та іншими особливостями. 

Чому варто купити сортову картоплю в Україні саме у нас?

«Своя грядка» пропонує купити сортову картоплю в Україні, з урахуванням локальних кліматичних та географічних особливостей, типу грунту, тощо. Ми ретельно відбираємо та просуваємо на ринок нові унікальні сорти, співпрацюючи з кращими європейськими селекціонерами.

Наш основний напрямок – столові сорти картоплі. Серед них можна обрати найкращий варіант під власні потреби: надранні, ранні, середньоранні та середньопізні. В наявності сорти, стійкі до вірусів та шкідників, різновиди із покращеними смаковими якостями, картопля, придатна для органічного вирощування, тривалого зберігання, подальшої переробки.

Виробник насіннєвої картоплі розташований на Житомирщині. «Своя грядка» забезпечує швидкий та зручний зв'язок для замовлення та доставки необхідної партії товару до кінцевого споживача.

Наявність найкращих сортів картоплі – це лише початок. Головне, щоб вона швидко, зручно та своєчасно досягала замовника. Для цього в нас відпрацьовані канали для замовлення та доставки. Взаємовигідна та продуктивна співпраця – це нові перспективи та секрет успішного господарства та бізнесу для споживача.