Про нас

СВОЯ ГРЯДКА це сорти картоплі , що пропонуються для ринку України. Ми співпрацюємо з низкою європейських селекціонерів із метою ввести на цей ринок, унікальні та нові сорти картоплі, які спеціально підібрані для задоволення зростаючих тенденцій на нашому ринку. Ми поєднуємо потреби та бажання наших партнерів шляхом зпівставлення їх з кращими доступними сортами.

Основну увагу ми приділяємо ринку товарної картоплі. Ми пропонуємо широкий спектр різновидів для використання, причому деякі з них придатні для органічного вирощування та переробки.

Ми забезпечуємо найкоротший ланцюжок, що поєднує виробника насіннєвої картоплі високої покоління, розташованого на Житомирщині, та кінцевого споживача.

СВОЯ ГРЯДКА орієнтована на кінцевого споживача. Ми дотримуємося філософії, що наявність правильних сортів є лише частиною рівняння успіху. Ми твердо переконані, що стратегічно працюючи разом, як команда, допомагаємо принести нові можливості і успіх в бізнес для наших партнерів і для самих себе.

Наша історія

Десять років років назад, у 2005 році, почався тернистий шлях вирощування картоплі. Це були роки спроб та помилок, але як результат ми отримали потужний досвід в цій галузі. Ми навчилися отримувати чудові врожаї та якісну картоплю, зменшуючи, наскільки це можливо вплив природи та зовнішнього середовища.

Появі СВОЄЇ ГРЯДКИ передував період тестування сортів, технології вирощування та обробки рослин. Картопля для посадки тестувалась на всій території України від Львова до Донецька та від Чернігова до Ізмаїлу. Ми співпрацювали із фермерами, що забезпечували високотехнологічні процеси вирощування та недуже. Та незважаючи на це, всі отримували прекрасні результати всхожості, росту рослин та кінцевого врожаю. Наша картопля для посадки отримувала схвальні відгуки від усіх цих фермерів. У 2015 році ми створили СВОЮ ГРЯДКУ для того, щоб дати ім’я нашому продукту, за який не соромно. Картопля, це те, що ми вміємо робити.